Pogoń Jastrzębce - strona nieoficjalna

Odra II Rusko 0:2 Wulkan Ogrodnica
Zorza Wilkszyn 0:7 Zieloni Rakoszyce
FC Budziszów (WYCOFANY) Błyskawica Lenartowice
Błękitni Chwalimierz FC Budziszów (WYCOFANY)
Błyskawica Lenartowice Zieloni Rakoszyce
Zorza Wilkszyn Wulkan Ogrodnica
Odra II Rusko Tęcza Pisarzowice
Porcelana Ciechów Pogoń Jastrzębce
Odra Rzeczyca Piast Lutynia
Odra Słup Pagel Komorniki

Dwa obrazy Pogoni w meczu z Proszkowem!

• autor: dawid-k, 2011-05-15 17:24

Kolejne spotkanie, które mogliśmy wygrać. Nic nie wskazywało na to, że w derbach podzielimy się punktami! W meczu ujrzeliśmy dwa obrazy Pogoni! O pierwszym można dużo napisać i bardzo się z niego cieszyć, a o drugim lepiej byłoby zapomnieć i w ogóle o nim nie pisać. Ale przytrafia on nam się już któryś raz!

1. obraz - pierwsza część spotkania: mimo straty pierwszej bramki i wyjście na prowadzenie Iskry nie dawaliśmy za wygraną. Strzelamy bramki, walczymy i do przerwy dowozimy wynik 1:3 dla Jastrzębiec! Wyrównującego gola strzela Arek Gruszczyński. Później piękne trafienia dorzucają: Damian Kępa i Michał Sołtys, którzy strzelają w okna bramki Proszkowa nie dając szans bramkarzowi! Mogliśmy podnieść wynik, ale Tomasz Działoszyński marnuje dwie okazję. Najpierw z 5 - 6 metra przenosi piłkę wysoko ponad bramką, a później trafia w poprzeczkę! Ale nic nie wskazywało na to, że możemy mieć tak duże problemy w dalszej części spotkania!

I tu pojawia się 2. obraz! Druga połowa meczu i ponownie przychodzi do nas syndrom meczy z poprzedniej rundy, tj. Bukówka (grali w 9-ciu. Wygrywaliśmy do przerwy 1:0, po czym Bukówek zabiera nam 3pkt wynikiem 2:4), Słupia (do przerwy 1:1, a ostatecznie 2:4 dla Odry), Ciechowa (do przerwy 0:2 dla Jastrzębiec - ostatecznie 4:3) i kilku innych spotkań. Od początku tej części nie gramy prawie nic. Próbujemy się bronić, Proszków częściej wita pod naszą bramką i szuka okazji do strzelenia bramki.

Pocieszeniem i zachętą do dalszej walki było chyba strzelenie bramki na 1:4. Tą okazję wykorzystał Tomek Gałczyński, który wrócił do zespołu! Ale Proszków szybko spędza nam sen z powiek. Chwilę po naszej bramce odpowiadają tym samym. Następnie zamykają nas we własnej połowie. My potrafiliśmy tylko wybijać piłki, o ile nam się to udało. Iskra strzela na 3:4, a my próbujemy gonić wynik. I ponownie akcja przenosi się pod naszą bramkę, a tam, według sędziego, bramkarz Jarosław Łepski fauluje zawodnika i sędzia dyktuje rzut karny! 4:4 i kolejne ataki Proszkowa, które na nasze szczęście przerywa sędzia, który kończy spotkanie!

Niektórzy chyba za bardzo chcieli strzelić bramkę i uwierzyli, że mecz się sam wygra..:(

autor: kepa1990 2011-05-15 22:06:14

Profil kepa1990 w Futbolowo jesteśmy wstanie pomieszać najlepszym w tej lidze!!! uwierzmy w siebie i będzie bardzo dobrze!!!

autor: sammer22 2011-05-16 09:47:53

Profil sammer22 w Futbolowo Ale widac ze Damian w formie, bo bramke za bramka strzela ;)

autor: dawid-k 2011-05-16 11:23:52

Profil dawid-k w Futbolowo Formę ma i to jaką!%! :)))

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Odra Słup - Błękitni Chwalimierz
Pagel Komorniki - Odra Rzeczyca
Piast Lutynia - Porcelana Ciechów
Pogoń Jastrzębce - Odra II Rusko
Tęcza Pisarzowice - Zorza Wilkszyn
Wulkan Ogrodnica - Błyskawica Lenartowice
Zieloni Rakoszyce - FC Budziszów (WYCOFANY)

DAWID KOŁUCKI

dawidkolucki@gmail.com

Błękitni Chwalimierz - Pogoń Jastrzębce
Ładowanie...

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.