Aktualności

Derby dla Pogoni!

• autor: dawid-k, 2010-10-10 14:26

W tym spotkaniu Pogoń pokazała na co ją stać i zabrała 3 punkty sąsiadom z Proszkowa!

Już od pierwszych minut zawodnicy z Jastrzębiec tworzyli akcje do tego, aby strzelić jak najwięcej bramek... i udało się!!! :)

Rozpoczęło się od sytuacji, w której Arek Gruszczyński wyszedł  "sam na sam" z bramkarzem Iskry. Niestety - bramkarz Proszkowa okazał się lepszy. Gramy dalej i po kilku chwilach z rzutu wolnego Radek Strzelecki umieszcza piłkę w siatce!

Minuty płynęły dalej, gdy pod bramką gości pojawia się Arek Gruszczyński podwyższając wynik na 2:0! Następnie Radek Strzelecki dokłada bramkę na 3:0. Gramy dalej, Iskra próbuje zagrozić bramce strzeżonej przez Leszka Pieroga. Na szczęście Leszek nie daje się ograć, a w zamian za to zdobywamy bramkę na 4:0! Tym wynikiem skończyła się druga połowa...

Na kolejne 45 minut wybiegamy w tym samym składzie, chcemy więcej i nie długo czekamy na zamierzony cel. 5:0 i próby gości do zdobycia honorowej bramki. Ale Pogoń się nie daje i walczy dalej...

Następują zmiany, z boiska schodzi najpierw Maciek Zenka, a później Jarek Stanik. Niewiele czasu do końca spotkania. W międzyczasie widać próby z obu drużyn, ale w tym spotkaniu byliśmy lepsi zdobywając kolejne bramki. Proszków na szczęście nie dał rady zagrozić Leszkowi...:)

Pogoń Jastrzębce 7:0 Iskra Proszków