statystyki szczegółowe

Aktualności

Pogoń górą!

• autor: dawid-k, 2010-06-21 20:03

W niedzielę, 20.06.2010 roku Pogoń zmierzyła się z Zachodem Środa Śląska. Spotkanie było bardzo ciekawe. Sytuacji bramkowych nie brakowało, ale przede wszystkim kolejne trzy punkty dopisują się do naszego konta - odwdzięczyliśmy się Zachodowi za przegraną w rundzie jesiennej!!!

więcej w rozwinięciu>

W początkowej fazie spotkania gospodarzom, czyli Zachodowi udało się strzelić nam bramkę. Na szczęście nikt się nie załamał i walczył dalej, co poskutkowało bramką na remis - 1:1. Strzelcem był Arkadiusz Gruszczyński.

W kolejnych minutach obie drużyny próbowały sił i tworzyły akcje, które mogły skończyć się bramkami, ale tylko Pogoni to się udało. Uderzona piłka trafia do siatki i mamy 2:1 (bramka - Tomasz Łopuszyński) - ten wynik utrzymał się do przerwy.

Po zmianie stron Zachód rozpoczął walkę o bramkę, ale po raz kolejny Jastrzębce są górą i odbiegają gospodarzom na dwie bramki - 3:1. Tą połowę bramkowo rozpoczął Radosław Strzelecki.

Środa Śląska dalej walczy, szuka sytuacji do oszukania bramkarza i niestety, tym razem im się to udaje - wynik 3:2!

Ostatnie chwile gry, do końca pozostaje kilka minut, napięcie coraz większe, ale po ładnie rozegranej akcji piłkę do siatki posyła Roman Cieśla, który tym samy ustanawia wynik spotkania!

Brawo chłopaki - przed Wami ostatni mecz, oczywiście do przodu ! :)

Zachód Środa Śląska 2:4 Pogoń Jastrzębce