statystyki szczegółowe

Aktualności

Tęcza Pisarzowice 1:7 Pogoń Jastrzębce!

• autor: dawid-k, 2010-06-03 22:28

W czwartek, 03.06.2010 roku odbył się mecz pomiędzy drużynami: Tęcza Pisarzowice, a Pogoń Jastrzębce.

1:7 - takim wynikiem zakończyło się spotkanie zaległej 16 kolejki wrocławskiej "B" klasy! Od początku drużyna Pogoni zdecydowanie dominowała, co przełożyło się na wynik 0:5 przez pierwsze 45 minut meczu ;)))

Więcej w rozwinięciu>>>

Już pierwsze minuty zaowocowały bramką, którą strzelił Arkadiusz Gruszczyński. Po wyjściu na prowadzenie nasza drużyna usiłuje strzelić kolejne gole.

Udaje się to niedługo potem - Radosław Strzelecki podwyższa wynik meczu na 0:2!

Składne akcje, dobre podania, walka i rzut karny dla Pogoni owocują bramkami - po raz kolejny Arek Gruszczyński, mamy 0:4!

Niewiele pozostaje do końca pierwszej połowy meczu, ale Jastrzębce chcą więcej - daje się to zauważyć w wielu akcjach. Jeszcze przed gwizdkiem Pogoń ustanawia wynik pierwszej połowy na 0:5! ;)))

W drugiej części spotkania więcej zmian i debiut młodych: Darka Cieśli oraz Tomka Kielnika. "Starzy wyjadacze" walczą ile sił, aby zdobyć jak najwięcej bramek...

Do tych należy zaliczyć: ostatnią bramkę w spotkaniu Arka Gruszczyńskiego oraz wielką szarżę stopera Jarosława Stanika, który przebiegł całe boisko i kopnął piłkę prosto w siatkę gospodarzy!!!

Na tym oczywiście nie koniec, walczymy dalej - niestety już bez skutku. Kilka naszych akcji kończy się fiaskiem...

Dodać należy, że to właśnie w drugiej połowie gospodarze strzelili swoją honorową bramkę ;)))

Na pochwałę zasługuje oczywiście bramkarz Pogoni - Krzysztof Patyk, który dzielnie walczył i bronił naszą drużynę przed utratą cennych bramek oraz Arka Gruszczyńskiego, który w tym meczu strzelił aż tyle goli!!!

Pozostali zawodnicy też spisywali się bardzo dobrze, czego konsekwencją była składna gra, dobre podania i piękne bramki!

Niestety w meczu nie zagrali: Leszek Pieróg, Maciej Zenka, Arkadiusz Hibner,  Łukasz Cieśla z różnych powodów oraz Tomasz Działoszyński (kontuzja).