statystyki szczegółowe

Aktualności

Pogoń górą!!!

• autor: dawid-k, 2010-05-30 20:06

Po dłuższej przerwie Pogoń wraca i pokazuje swoje możliwości! W meczu 23 kolejki zmierzyliśmy się z drużyną Zjednoczonych Szczepanów. Mecz odbył się na boisku "Meprozet" w Środzie Śląskiej, o godzinie 11:00 ;)

Goście od początku pokazali pazur, bo już w pierwszych minutach strzelili bramkę! Później toczyło się już bardzo różnie. Jednym razem goście podejmowali akcje, które mogły zakończyć się bramkami, innym razem to Pogoń była górą.

>>>Krótka relacja<<<

więcej w rozwinięciu>

Po niespodziewanej bramce Zjednoczonych zaczęliśmy walczyć, co po pewnym czasie zaskutkowało remisem 1:1 (Arkadiusz Gruszczyński po asyście Maćka Zenki ;)

Inicjatywę przejmują Zjednoczeni - pod naszą bramkę pędzą zawodnicy, którzy po składnej akcji strzelają bramkę, mamy wynik 2:1 dla gości;)

Kolejnym krokiem do zwycięstwa stała się bramka, która wpadła również bardzo niespodziewanie - tym razem dla Pogoni! Po uderzeniu z kilkunastu metrów piłka odbiła się od zawodnika Szczepanowa i poszybowała wysoko, aż wpadła pod samą poprzeczką w bramkę - 2:2 (Łukasz Łopuszyński)!

Inicjatywę przejmują Jastrzębce - pod bramkę pędzą zawodnicy, którzy po składnej akcji strzelają bramkę, mamy 3:2 (Arkadiusz Gruszczyński po asyście Łukasza Łopuszyńskiego;)

Kolejne minuty, kolejne akcje... w pewnym momencie piłka trafia pod nogi naszych zawodników i mamy wynik 4:2 - bramkę strzela Roman Cieśla (asysta - Radek Strzelecki)!

Zwycięstwo blisko, ale to tylko złudzenie - w naszym polu karnym zostaje faulowany zawodnik Szczepanowa i sędzia oczywiście pokazuje rzut karny, który skutkuje utratą następnej bramki - 4:3!

Ostatnie akcje, resztki sił, ale ciągła walka jest zauważalna. I właśnie z tej walki rodzi się wynik, którego Pogoń broniła do końca meczu ;)

Pogoń Jastrzębce 4:3 Zjednoczeni Szczepanów

ZMIANY: Łukasz Melski (35' Roman Cieśla)