Pogoń Jastrzębce - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Ostatnie spotkanie

Odra RzeczycaPogoń Jastrzębce
Odra Rzeczyca 3:4 Pogoń Jastrzębce
2019-03-24, 17:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 14
Pagel Komorniki 3:10 Błękitni Chwalimierz
Odra Słup 1:4 Piast Lutynia
Odra Rzeczyca 3:4 Pogoń Jastrzębce
Porcelana Ciechów 10:0 Tęcza Pisarzowice
Odra II Rusko 0:2 Wulkan Ogrodnica
Zorza Wilkszyn 0:7 Zieloni Rakoszyce
FC Budziszów (WYCOFANY) Błyskawica Lenartowice
Błękitni Chwalimierz FC Budziszów (WYCOFANY)
Błyskawica Lenartowice Zieloni Rakoszyce
Zorza Wilkszyn Wulkan Ogrodnica
Odra II Rusko Tęcza Pisarzowice
Porcelana Ciechów Pogoń Jastrzębce
Odra Rzeczyca Piast Lutynia
Odra Słup Pagel Komorniki

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 go¶ć

dzisiaj: 30, wczoraj: 547
ogółem: 827 445

statystyki szczegółowe

Aktualno¶ci

Terminarz na wiosnę!

  • autor: dawid-k, 2013-01-14 19:52

Na stronie Dolno¶l±skiego Zwi±zku Piłki Nożnej pojawił się terminarz na rundę wiosenn± sezonu 2012/2013.

Rozpoczniemy wyjazdowym rewanżem z drużyn± Odry Słup.

Mecz odbędzie się 24. marca o 13:00!

(więcej w rozwinięciu)

 

 

 

Kolejka: 14 w dniu 2013-03-24

0 BŁĘKITNI CHWALIMIERZ - WULKAN OGRODNICA 2013-03-24 13:00  
1 BŁYSKAWICA LENARTOWICE - ZACHÓD ¦RODA ¦LˇSKA 2013-03-24 13:00  
2 BURZA WILCZKÓW - ZJEDNOCZENI SZCZEPANÓW 2013-03-24 13:00  
3 DIABŁY ¬RÓDŁA - TĘCZA PISARZOWICE 2013-03-24 13:00
4 LZS CIECHÓW - pauza    
5 ODRA SŁUP - POGOŃ JASTRZĘBCE 2013-03-24 13:00  
6 ORZEŁ BUKÓWEK - PAGEL KOMORNIKI 2013-03-24 13:00  

 

Kolejka: 15 w dniu 2013-04-07

7 ORZEŁ BUKÓWEK - BŁĘKITNI CHWALIMIERZ 2013-04-07 15:00  
8 PAGEL KOMORNIKI - ODRA SŁUP 2013-04-07 15:00  
9 POGOŃ JASTRZĘBCE - LZS CIECHÓW 2013-04-07 15:00  
10 pauza - DIABŁY ¬RÓDŁA    
11 TĘCZA PISARZOWICE - BURZA WILCZKÓW 2013-04-07 15:00  
12 ZJEDNOCZENI SZCZEPANÓW - BŁYSKAWICA LENARTOWICE 2013-04-07 15:00  
13 ZACHÓD ¦RODA ¦LˇSKA - WULKAN OGRODNICA 2013-04-07 15:00  

 

Kolejka: 16 w dniu 2013-04-14

14 BŁĘKITNI CHWALIMIERZ - ZACHÓD ¦RODA ¦LˇSKA 2013-04-14 15:00  
15 WULKAN OGRODNICA - ZJEDNOCZENI SZCZEPANÓW 2013-04-14 15:00  
16 BŁYSKAWICA LENARTOWICE - TĘCZA PISARZOWICE 2013-04-14 15:00  
17 BURZA WILCZKÓW - pauza    
18 DIABŁY ¬RÓDŁA - POGOŃ JASTRZĘBCE 2013-04-14 15:00  
19 LZS CIECHÓW - PAGEL KOMORNIKI 2013-04-14 15:00  
20 ODRA SŁUP - ORZEŁ BUKÓWEK 2013-04-14 15:00  

 

Kolejka: 17 w dniu 2013-04-21

21 ODRA SŁUP - BŁĘKITNI CHWALIMIERZ 2013-04-21 15:00  
22 ORZEŁ BUKÓWEK - LZS CIECHÓW 2013-04-21 15:00  
23 PAGEL KOMORNIKI - DIABŁY ¬RÓDŁA 2013-04-21 15:00  
24 POGOŃ JASTRZĘBCE - BURZA WILCZKÓW 2013-04-21 15:00  
25 pauza - BŁYSKAWICA LENARTOWICE    
26 TĘCZA PISARZOWICE - WULKAN OGRODNICA 2013-04-21 15:00  
27 ZJEDNOCZENI SZCZEPANÓW - ZACHÓD ¦RODA ¦LˇSKA 2013-04-21 15:00  

 

Kolejka: 18 w dniu 2013-04-28

28 BŁĘKITNI CHWALIMIERZ - ZJEDNOCZENI SZCZEPANÓW 2013-04-28 15:00  
29 ZACHÓD ¦RODA ¦LˇSKA - TĘCZA PISARZOWICE 2013-04-28 15:00  
30 WULKAN OGRODNICA - pauza    
31 BŁYSKAWICA LENARTOWICE - POGOŃ JASTRZĘBCE 2013-04-28 15:00  
32 BURZA WILCZKÓW - PAGEL KOMORNIKI 2013-04-28 15:00  
33 DIABŁY ¬RÓDŁA - ORZEŁ BUKÓWEK 2013-04-28 15:00  
34 LZS CIECHÓW - ODRA SŁUP 2013-04-28 15:00  

 

Kolejka: 19 w dniu 2013-05-05

35 LZS CIECHÓW - BŁĘKITNI CHWALIMIERZ 2013-05-05 15:00  
36 ODRA SŁUP - DIABŁY ¬RÓDŁA 2013-05-05 15:00  
37 ORZEŁ BUKÓWEK - BURZA WILCZKÓW 2013-05-05 15:00  
38 PAGEL KOMORNIKI - BŁYSKAWICA LENARTOWICE 2013-05-05 15:00  
39 POGOŃ JASTRZĘBCE - WULKAN OGRODNICA 2013-05-05 15:00  
40 pauza - ZACHÓD ¦RODA ¦LˇSKA    
41 TĘCZA PISARZOWICE - ZJEDNOCZENI SZCZEPANÓW 2013-05-05 15:00  

 

Kolejka: 20 w dniu 2013-05-12

42 BŁĘKITNI CHWALIMIERZ - TĘCZA PISARZOWICE 2013-05-12 15:00  
43 ZJEDNOCZENI SZCZEPANÓW - pauza    
44 ZACHÓD ¦RODA ¦LˇSKA - POGOŃ JASTRZĘBCE 2013-05-12 15:00  
45 WULKAN OGRODNICA - PAGEL KOMORNIKI 2013-05-12 15:00  
46 BŁYSKAWICA LENARTOWICE - ORZEŁ BUKÓWEK 2013-05-12 15:00  
47 BURZA WILCZKÓW - ODRA SŁUP 2013-05-12 15:00  
48 DIABŁY ¬RÓDŁA - LZS CIECHÓW 2013-05-12 15:00  

 

Kolejka: 21 w dniu 2013-05-19

49 DIABŁY ¬RÓDŁA - BŁĘKITNI CHWALIMIERZ 2013-05-19 15:00
50 LZS CIECHÓW - BURZA WILCZKÓW 2013-05-19 15:00
51 ODRA SŁUP - BŁYSKAWICA LENARTOWICE 2013-05-19 15:00
52 ORZEŁ BUKÓWEK - WULKAN OGRODNICA 2013-05-19 15:00
53 PAGEL KOMORNIKI - ZACHÓD ¦RODA ¦LˇSKA 2013-05-19 15:00
54 POGOŃ JASTRZĘBCE - ZJEDNOCZENI SZCZEPANÓW 2013-05-19 15:00
55 pauza - TĘCZA PISARZOWICE    

 

Kolejka: 22 w dniu 2013-05-26

56 BŁĘKITNI CHWALIMIERZ - pauza    
57 TĘCZA PISARZOWICE - POGOŃ JASTRZĘBCE 2013-05-26 15:00  
58 ZJEDNOCZENI SZCZEPANÓW - PAGEL KOMORNIKI 2013-05-26 15:00  
59 ZACHÓD ¦RODA ¦LˇSKA - ORZEŁ BUKÓWEK 2013-05-26 15:00  
60 WULKAN OGRODNICA - ODRA SŁUP 2013-05-26 15:00  
61 BŁYSKAWICA LENARTOWICE - LZS CIECHÓW 2013-05-26 15:00  
62 BURZA WILCZKÓW - DIABŁY ¬RÓDŁA 2013-05-26 15:00  

 

Kolejka: 23 w dniu 2013-06-02

63 BURZA WILCZKÓW - BŁĘKITNI CHWALIMIERZ 2013-06-02 15:00  
64 DIABŁY ¬RÓDŁA - BŁYSKAWICA LENARTOWICE 2013-06-02 15:00  
65 LZS CIECHÓW - WULKAN OGRODNICA 2013-06-02 15:00  
66 ODRA SŁUP - ZACHÓD ¦RODA ¦LˇSKA 2013-06-02 15:00  
67 ORZEŁ BUKÓWEK - ZJEDNOCZENI SZCZEPANÓW 2013-06-02 15:00  
68 PAGEL KOMORNIKI - TĘCZA PISARZOWICE 2013-06-02 15:00  
69 POGOŃ JASTRZĘBCE - pauza    

 

Kolejka: 24 w dniu 2013-06-09

70 BŁĘKITNI CHWALIMIERZ - POGOŃ JASTRZĘBCE 2013-06-09 15:00  
71 pauza - PAGEL KOMORNIKI    
72 TĘCZA PISARZOWICE - ORZEŁ BUKÓWEK 2013-06-09 15:00  
73 ZJEDNOCZENI SZCZEPANÓW - ODRA SŁUP 2013-06-09 15:00  
74 ZACHÓD ¦RODA ¦LˇSKA - LZS CIECHÓW 2013-06-09 15:00  
75 WULKAN OGRODNICA - DIABŁY ¬RÓDŁA 2013-06-09 15:00  
76 BŁYSKAWICA LENARTOWICE - BURZA WILCZKÓW 2013-06-09 15:00  

 

Kolejka: 25 w dniu 2013-06-16

77 BŁYSKAWICA LENARTOWICE - BŁĘKITNI CHWALIMIERZ 2013-06-16 15:00  
78 BURZA WILCZKÓW - WULKAN OGRODNICA 2013-06-16 15:00  
79 DIABŁY ¬RÓDŁA - ZACHÓD ¦RODA ¦LˇSKA 2013-06-16 15:00  
80 LZS CIECHÓW - ZJEDNOCZENI SZCZEPANÓW 2013-06-16 15:00  
81 ODRA SŁUP - TĘCZA PISARZOWICE 2013-06-16 15:00  
82 ORZEŁ BUKÓWEK - pauza    
83 PAGEL KOMORNIKI - POGOŃ JASTRZĘBCE 2013-06-16 15:00  

 

Kolejka: 26 w dniu 2013-06-23

84 BŁĘKITNI CHWALIMIERZ - PAGEL KOMORNIKI 2013-06-23 15:00
85 POGOŃ JASTRZĘBCE - ORZEŁ BUKÓWEK 2013-06-23 15:00
86 pauza - ODRA SŁUP    
87 TĘCZA PISARZOWICE - LZS CIECHÓW 2013-06-23 15:00  
88 ZJEDNOCZENI SZCZEPANÓW - DIABŁY ¬RÓDŁA 2013-06-23 15:00
89 ZACHÓD ¦RODA ¦LˇSKA - BURZA WILCZKÓW 2013-06-23 15:00  
90 WULKAN OGRODNICA - BŁYSKAWICA LENARTOWICE 2013-06-23 15:00  

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [220]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 15
Odra Słup - Błękitni Chwalimierz
Pagel Komorniki - Odra Rzeczyca
Piast Lutynia - Porcelana Ciechów
Pogoń Jastrzębce - Odra II Rusko
Tęcza Pisarzowice - Zorza Wilkszyn
Wulkan Ogrodnica - Błyskawica Lenartowice
Zieloni Rakoszyce - FC Budziszów (WYCOFANY)

Zegar

Administrator

DAWID KOŁUCKI


dawidkolucki@gmail.com

 

Losowa galeria

Iskra Proszków - Pogoń Jastrzębce
Ładowanie...

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Logowanie

Wyszukiwarka