statystyki szczegółowe

Aktualności

Odra pokonana!

• autor: dawid-k, 2012-05-20 17:44

Dawno nie udało nam się wygrać z Odrą Słup. Dziś ta passa została przerwana i to my dopisujemy sobie do konta komplet punktów! :)

Walka i dramaturgia - tymi słowami można opisać mecz ze Słupem.

Odra przyjechała do nas, wydawało się w osłabionym nieco składzie. Ale szybko okazało się, że to złudzenie!

W bodajże drugiej i piątej minucie goście strzelają bramki, które nas nieco podłamały. Od dawna nie przegrywaliśmy od pierwszych minut...

Nasza zła passa trwała dalej. W zderzeniu z zawodnikiem Słupa ucierpiał Dawid Michalik, który z rozciętym czołem pojechał do szpitala. Jak się okazało później założono mu aż 11 szwów!!!

Minutę później bramkarz - Zdzisław Rus po interwencji rozcina sobie kolana i krwawiąc nie może kontynuować gry...

I chyba tymi wypadkami nieco się zmobilizowaliśmy. Strzelamy kontaktową bramkę po rzucie karnym , który bezwzględnie wykonał Arek Gruszczyński.

Jeszcze przed przerwą strzelamy na remis i wychodzimy na prowadzenie. Niestety, zła komunikacja bramkarza i obrońcy Pogoni sprawiła, że na kilka minut przed gwizdkiem Odra wyrównuje!

Po zmianie stron gra toczyła się powoli, ale z naszymi naciskami. W końcu się udaje i ponownie prowadzimy, 4:3!

Następnie Słup wyrównuje. Piłka opuściła boisko, ale sędzia się tego nie dopatrzył i rozproszona nasza drużyna nie zdołała zatrzymać ataku gości.

W dodatku na chwilę plac gry opuszcza nasz stoper - Stasiu Janik. Po zderzeniu z bramkarzem ciężko było mu złapać oddech i podnieść się z boiska, dlatego sędzia musiał wstrzymać grę. Na szczęście kilka minut później wraca i gra do końca!

Gdy wydawało się, że nie uda nam się już nic ugrać, bo nasze ataki były nieskuteczne - stało się!!!

Strzelamy na 5:4 i bronimy mocno wyniku. Co prawda było gorąco, ale wyszliśmy z tego obronną ręką (nogą???) :D

Mecz naprawdę ciężki i waleczny. Jak zwykle nie wykorzystaliśmy kilku sytuacji. Na szczęście nie zaważyły one na wyniku i wygranej Pogoni.

Za tydzień Szczepanów - głodny punktów, zawalczmy!!! :)

A kontuzjowanemu Staszkowi Janikowi, Dawidowi Michalikowi i Zdzisławowi Rusowi życzymy dużo zdrowia i powrotu, jeszcze przed końcem rundy! :)