statystyki szczegółowe

Aktualności

Ciężko z Burzą!

• autor: dawid-k, 2011-08-28 14:07

Po ciężkim meczu wywozimy z Wilczkowa komplet punktów. Od początku widać było, że Wilczków to drużyna, która chce powalczyć i ma nieco lepsze predyspozycje do tego niż w ubiegłym sezonie. Wtedy często grali w niepełnym składzie, a dziś mieli ponadto zawodników na zmiany. Wróciło kilku zawodników i oni mieli walczyć...

Na początku tak było. Po błędzie bramkarza Pogoni do siatki trafia zawodnik Burzy. Kilka minut później, według sędziego, faulowany jest w polu karnym zawodnik gospodarzy i dyktuje '11'. Pewnie na bramkę zamienia ją bramkarz Wilczkowa. 2:0!!!

Na szczęście obudziliśmy się i strzeliliśmy kontaktową bramkę. Na długo jednak ona nam nie wystarczyła. Tracimy kolejną bramkę na 3:1! Mimo, że próbowaliśmy grać ładną piłką to szczęście uśmiechało się do gospodarzy!

Ale ponownie się udaje! Strzelamy na 3:2, a następnie wyrównujemy wynik. Gra jakby się poprawiła i w końcu ruszyliśmy do przodu. Jeszcze przed przerwą ustalamy wynik pierwszej połowy na 3:4!

W drugiej części gospodarze próbowali wyrównać, ale im się to nie udało. Uciekamy z kolejną bramką na 3:5! I widać, że możemy jeszcze coś strzelić. To 'coś' zamieniamy na bramkę i mamy 3:6!

Mogło być wyżej, ale zmiennik - Paweł Szafran chwilę przed końcem potężnym strzałem trafia w nogi bramkarza Burzy!

Do końca wynik nie uległ zmianie, choć gospodarze mieli jeszcze 2 - 3 okazje do strzelenia bramki.

Z Wilczkowa wywozimy cenne 3 punkty. I oby było coraz lepiej! Za tydzień Lenartowice - na pewno łatwo nie będzie. :)