Pogoń Jastrzębce - strona nieoficjalna

Odra II Rusko 0:2 Wulkan Ogrodnica
Zorza Wilkszyn 0:7 Zieloni Rakoszyce
FC Budziszów (WYCOFANY) Błyskawica Lenartowice
Błękitni Chwalimierz FC Budziszów (WYCOFANY)
Błyskawica Lenartowice Zieloni Rakoszyce
Zorza Wilkszyn Wulkan Ogrodnica
Odra II Rusko Tęcza Pisarzowice
Porcelana Ciechów Pogoń Jastrzębce
Odra Rzeczyca Piast Lutynia
Odra Słup Pagel Komorniki

Porażką zamykamy sezon!

• autor: dawid-k, 2011-06-19 17:22

Spotkanie należało do jednych z najważniejszych, bo mieliśmy zawalczyć o punkty, które być może zaważą na ewentualnym utrzymaniu się w lidze! Niestety... sezon kończymy porażką, ale jedno co cieszy, to fakt, że przegrywamy po meczu walki!

Od początku mocno zmobilizowani staraliśmy się o objęcie prowadzenia. Staraliśmy się stwarzać akcje, ale jak zawsze brakuje szczęścia albo marnowaliśmy wyśmienite okazje. Jedną z nich było wyjście 'sam na sam' z bramkarzem gości Arka Gruszczyńskiego, który strzela wprost w broniącego. Mogliśmy prowadzić, ale niewykorzystane sytuacje się mszczą i po pewnym czasie tracimy bramkę! Dość kuriozalnie, bo piłka odbiła się od poprzeczki, a później wybił ją nasz bramkarz, ale arbiter stojący 30 metrów od bramki widział sytuacje i uznał, że piłka znalazła się w siatce (?!).

Po przerwie zmiana - za Łukasza Melskiego wchodzi Marcin Sendek i w krótkim czasie zdobywa bramkę wyrównującą! Później nasze błędy sprawiają, że Lenartowice podwyższają wynik na 2:1! My staraliśmy się dogonić wynik, ale niestety, nie udało się.

Bardzo ładne strzały broni golkiper Błyskawicy, a my bezradnie gramy dalej. Ponownie moglismy umieścić piłkę w siatce, ale ta odbija się od poprzeczki. Na koniec spotkania goście dobijają nas bramką na 3:1 i ustalają wynik ostatniego spotkania w sezonie 2010/2011!

Sezon do łatwych nie należał, a ponadto nie szło nam najlepiej i teraz z niecierpliwością czekamy na nowy sezon. Oby był dużo lepszy od tego, który właśnie zamknęliśmy!:)

Dziękujemy wszystkim osobom, które wkładały serce i pracę w życie drużyny oraz walkę do końca. Teraz udajemy się na ligowe urlopy, a o kolejne punkty zawalczymy  już pod koniec sierpnia! :)

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Odra Słup - Błękitni Chwalimierz
Pagel Komorniki - Odra Rzeczyca
Piast Lutynia - Porcelana Ciechów
Pogoń Jastrzębce - Odra II Rusko
Tęcza Pisarzowice - Zorza Wilkszyn
Wulkan Ogrodnica - Błyskawica Lenartowice
Zieloni Rakoszyce - FC Budziszów (WYCOFANY)

DAWID KOŁUCKI

dawidkolucki@gmail.com

Zjednoczeni Szczepanów - Pogoń Jastrzębce
Ładowanie...

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.