Pogoń Jastrzębce - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Ostatnie spotkanie

Odra RzeczycaPogoń Jastrzębce
Odra Rzeczyca 3:4 Pogoń Jastrzębce
2019-03-24, 17:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 14
Pagel Komorniki 3:10 Błękitni Chwalimierz
Odra Słup 1:4 Piast Lutynia
Odra Rzeczyca 3:4 Pogoń Jastrzębce
Porcelana Ciechów 10:0 Tęcza Pisarzowice
Odra II Rusko 0:2 Wulkan Ogrodnica
Zorza Wilkszyn 0:7 Zieloni Rakoszyce
FC Budziszów (WYCOFANY) Błyskawica Lenartowice
Błękitni Chwalimierz FC Budziszów (WYCOFANY)
Błyskawica Lenartowice Zieloni Rakoszyce
Zorza Wilkszyn Wulkan Ogrodnica
Odra II Rusko Tęcza Pisarzowice
Porcelana Ciechów Pogoń Jastrzębce
Odra Rzeczyca Piast Lutynia
Odra Słup Pagel Komorniki

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 274, wczoraj: 244
ogółem: 790 581

statystyki szczegółowe

Terminarz 2018/2019

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
26  2019-06-23 Błyskawica Lenartowice FC Budziszów (WYCOFANY) 17:00
26  2019-06-23 Zieloni Rakoszyce Zorza Wilkszyn 17:00
26  2019-06-23 Wulkan Ogrodnica Odra II Rusko 17:00
26  2019-06-23 Tęcza Pisarzowice Porcelana Ciechów 17:00
26  2019-06-23 Pogoń Jastrzębce Odra Rzeczyca 17:00
26  2019-06-23 Piast Lutynia Odra Słup 17:00
26  2019-06-23 Błękitni Chwalimierz Pagel Komorniki 17:00
25  2019-06-16 FC Budziszów (WYCOFANY) Zorza Wilkszyn 17:00
25  2019-06-16 Pagel Komorniki Piast Lutynia 17:00
25  2019-06-16 Odra Słup Pogoń Jastrzębce 17:00
25  2019-06-16 Odra Rzeczyca Tęcza Pisarzowice 17:00
25  2019-06-16 Porcelana Ciechów Wulkan Ogrodnica 17:00
25  2019-06-16 Odra II Rusko Zieloni Rakoszyce 17:00
25  2019-06-16 Błyskawica Lenartowice Błękitni Chwalimierz 17:00
24  2019-06-09 FC Budziszów (WYCOFANY) Odra II Rusko 17:00
24  2019-06-09 Błyskawica Lenartowice Zorza Wilkszyn 17:00
24  2019-06-09 Zieloni Rakoszyce Porcelana Ciechów 17:00
24  2019-06-09 Wulkan Ogrodnica Odra Rzeczyca 17:00
24  2019-06-09 Tęcza Pisarzowice Odra Słup 17:00
24  2019-06-09 Pogoń Jastrzębce Pagel Komorniki 17:00
24  2019-06-09 Błękitni Chwalimierz Piast Lutynia 17:00
23  2019-06-02 Porcelana Ciechów FC Budziszów (WYCOFANY) 17:00
23  2019-06-02 Piast Lutynia Pogoń Jastrzębce 17:00
23  2019-06-02 Pagel Komorniki Tęcza Pisarzowice 17:00
23  2019-06-02 Odra Słup Wulkan Ogrodnica 17:00
23  2019-06-02 Odra Rzeczyca Zieloni Rakoszyce 17:00
23  2019-06-02 Odra II Rusko Błyskawica Lenartowice 17:00
23  2019-06-02 Zorza Wilkszyn Błękitni Chwalimierz 17:00
22  2019-05-26 FC Budziszów (WYCOFANY) Odra Rzeczyca 17:00
22  2019-05-26 Zorza Wilkszyn Odra II Rusko 17:00
22  2019-05-26 Błyskawica Lenartowice Porcelana Ciechów 17:00
22  2019-05-26 Zieloni Rakoszyce Odra Słup 17:00
22  2019-05-26 Wulkan Ogrodnica Pagel Komorniki 17:00
22  2019-05-26 Tęcza Pisarzowice Piast Lutynia 17:00
22  2019-05-26 Błękitni Chwalimierz Pogoń Jastrzębce 17:00
21  2019-05-19 Odra Słup FC Budziszów (WYCOFANY) 17:00
21  2019-05-19 Pogoń Jastrzębce Tęcza Pisarzowice 17:00
21  2019-05-19 Piast Lutynia Wulkan Ogrodnica 17:00
21  2019-05-19 Pagel Komorniki Zieloni Rakoszyce 17:00
21  2019-05-19 Odra Rzeczyca Błyskawica Lenartowice 17:00
21  2019-05-19 Porcelana Ciechów Zorza Wilkszyn 17:00
21  2019-05-19 Odra II Rusko Błękitni Chwalimierz 17:00
20  2019-05-12 FC Budziszów (WYCOFANY) Pagel Komorniki 17:00
20  2019-05-12 Odra II Rusko Porcelana Ciechów 17:00
20  2019-05-12 Zorza Wilkszyn Odra Rzeczyca 17:00
20  2019-05-12 Błyskawica Lenartowice Odra Słup 17:00
20  2019-05-12 Zieloni Rakoszyce Piast Lutynia 17:00
20  2019-05-12 Wulkan Ogrodnica Pogoń Jastrzębce 17:00
20  2019-05-12 Błękitni Chwalimierz Tęcza Pisarzowice 17:00
19  2019-05-05 Piast Lutynia FC Budziszów (WYCOFANY) 17:00
19  2019-05-05 Tęcza Pisarzowice Wulkan Ogrodnica 17:00
19  2019-05-05 Pogoń Jastrzębce Zieloni Rakoszyce 17:00
19  2019-05-05 Pagel Komorniki Błyskawica Lenartowice 17:00
19  2019-05-05 Odra Słup Zorza Wilkszyn 17:00
19  2019-05-05 Odra Rzeczyca Odra II Rusko 17:00
19  2019-05-05 Porcelana Ciechów Błękitni Chwalimierz 17:00
18  2019-04-28 FC Budziszów (WYCOFANY) Pogoń Jastrzębce 17:00
18  2019-04-28 Porcelana Ciechów Odra Rzeczyca 17:00
18  2019-04-28 Odra II Rusko Odra Słup 17:00
18  2019-04-28 Zorza Wilkszyn Pagel Komorniki 17:00
18  2019-04-28 Błyskawica Lenartowice Piast Lutynia 17:00
18  2019-04-28 Zieloni Rakoszyce Tęcza Pisarzowice 17:00
18  2019-04-28 Błękitni Chwalimierz Wulkan Ogrodnica 17:00
17  2019-04-14 Wulkan Ogrodnica Zieloni Rakoszyce 17:00
17  2019-04-14 Tęcza Pisarzowice FC Budziszów (WYCOFANY) 17:00
17  2019-04-14 Pogoń Jastrzębce Błyskawica Lenartowice 17:00
17  2019-04-14 Piast Lutynia Zorza Wilkszyn 17:00
17  2019-04-14 Pagel Komorniki Odra II Rusko 17:00
17  2019-04-14 Odra Słup Porcelana Ciechów 17:00
17  2019-04-14 Odra Rzeczyca Błękitni Chwalimierz 17:00
16  2019-04-07 Odra Rzeczyca Odra Słup 17:00
16  2019-04-07 Porcelana Ciechów Pagel Komorniki 17:00
16  2019-04-07 Odra II Rusko Piast Lutynia 17:00
16  2019-04-07 Zorza Wilkszyn Pogoń Jastrzębce 17:00
16  2019-04-07 Błyskawica Lenartowice Tęcza Pisarzowice 17:00
16  2019-04-07 FC Budziszów (WYCOFANY) Wulkan Ogrodnica 17:00
16  2019-04-07 Błękitni Chwalimierz Zieloni Rakoszyce 17:00
15  2019-03-31 Zieloni Rakoszyce FC Budziszów (WYCOFANY) 17:00
15  2019-03-31 Wulkan Ogrodnica Błyskawica Lenartowice 17:00
15  2019-03-31 Tęcza Pisarzowice Zorza Wilkszyn 17:00
15  2019-03-31 Pogoń Jastrzębce Odra II Rusko 17:00
15  2019-03-31 Piast Lutynia Porcelana Ciechów 17:00
15  2019-03-31 Pagel Komorniki Odra Rzeczyca 17:00
15  2019-03-31 Odra Słup Błękitni Chwalimierz 17:00
14  2019-03-24 Odra Słup Pagel Komorniki 17:00
14  2019-03-24 Odra Rzeczyca Piast Lutynia 17:00
14  2019-03-24 Porcelana Ciechów Pogoń Jastrzębce 17:00
14  2019-03-24 Odra II Rusko Tęcza Pisarzowice 17:00
14  2019-03-24 Zorza Wilkszyn Wulkan Ogrodnica 17:00
14  2019-03-24 Błyskawica Lenartowice Zieloni Rakoszyce 17:00
14  2019-03-24 Błękitni Chwalimierz FC Budziszów (WYCOFANY) 17:00
14  2019-03-24 FC Budziszów (WYCOFANY) Błyskawica Lenartowice 17:00
14  2019-03-24 Zorza Wilkszyn 0:7 Zieloni Rakoszyce zobacz ›
14  2019-03-24 Odra II Rusko 0:2 Wulkan Ogrodnica zobacz ›
14  2019-03-24 Porcelana Ciechów 10:0 Tęcza Pisarzowice zobacz ›
14  2019-03-24 Odra Rzeczyca 3:4 Pogoń Jastrzębce zobacz ›
14  2019-03-24 Odra Słup 1:4 Piast Lutynia zobacz ›
14  2019-03-24 Pagel Komorniki 3:10 Błękitni Chwalimierz zobacz ›
13  2018-11-11 Zorza Wilkszyn FC Budziszów (WYCOFANY) 17:00
13  2018-11-11 Piast Lutynia 1:5 Pagel Komorniki zobacz ›
13  2018-11-11 Pogoń Jastrzębce 1:2 Odra Słup zobacz ›
13  2018-11-11 Tęcza Pisarzowice 1:6 Odra Rzeczyca zobacz ›
13  2018-11-11 Wulkan Ogrodnica 1:2 Porcelana Ciechów zobacz ›
13  2018-11-11 Zieloni Rakoszyce 10:1 Odra II Rusko zobacz ›
13  2018-11-11 Błękitni Chwalimierz 3:3 Błyskawica Lenartowice zobacz ›
12  2018-11-04 Odra II Rusko FC Budziszów (WYCOFANY) 17:00
12  2018-11-04 Zorza Wilkszyn 1:5 Błyskawica Lenartowice zobacz ›
12  2018-11-04 Porcelana Ciechów 1:6 Zieloni Rakoszyce zobacz ›
12  2018-11-04 Odra Rzeczyca 0:4 Wulkan Ogrodnica zobacz ›
12  2018-11-04 Odra Słup 10:4 Tęcza Pisarzowice zobacz ›
12  2018-11-04 Pagel Komorniki 1:2 Pogoń Jastrzębce zobacz ›
12  2018-11-04 Piast Lutynia 3:0 Błękitni Chwalimierz zobacz ›
11  2018-10-28 FC Budziszów (WYCOFANY) Porcelana Ciechów 17:00
11  2018-10-28 Pogoń Jastrzębce 1:4 Piast Lutynia zobacz ›
11  2018-10-28 Tęcza Pisarzowice 0:3 Pagel Komorniki zobacz ›
11  2018-10-28 Wulkan Ogrodnica 5:0 Odra Słup zobacz ›
11  2018-10-28 Zieloni Rakoszyce 9:0 Odra Rzeczyca zobacz ›
11  2018-10-28 Błyskawica Lenartowice 5:2 Odra II Rusko zobacz ›
11  2018-10-28 Błękitni Chwalimierz 7:3 Zorza Wilkszyn zobacz ›
2018-10-21 Odra Rzeczyca FC Budziszów (WYCOFANY) 17:00
2018-10-21 Odra II Rusko 0:3 Zorza Wilkszyn zobacz ›
2018-10-21 Porcelana Ciechów 4:4 Błyskawica Lenartowice zobacz ›
2018-10-21 Odra Słup 0:4 Zieloni Rakoszyce zobacz ›
2018-10-21 Pagel Komorniki 0:1 Wulkan Ogrodnica zobacz ›
2018-10-21 Piast Lutynia 6:0 Tęcza Pisarzowice zobacz ›
2018-10-21 Pogoń Jastrzębce 1:3 Błękitni Chwalimierz zobacz ›
2018-10-14 FC Budziszów (WYCOFANY) Odra Słup 17:00
2018-10-14 Tęcza Pisarzowice 3:5 Pogoń Jastrzębce zobacz ›
2018-10-14 Wulkan Ogrodnica 5:1 Piast Lutynia zobacz ›
2018-10-14 Zieloni Rakoszyce 4:0 Pagel Komorniki zobacz ›
2018-10-14 Błyskawica Lenartowice 6:2 Odra Rzeczyca zobacz ›
2018-10-14 Zorza Wilkszyn 3:2 Porcelana Ciechów zobacz ›
2018-10-14 Błękitni Chwalimierz 5:0 Odra II Rusko zobacz ›
2018-10-07 Pagel Komorniki FC Budziszów (WYCOFANY) 17:00
2018-10-07 Porcelana Ciechów 7:0 Odra II Rusko zobacz ›
2018-10-07 Odra Rzeczyca 2:2 Zorza Wilkszyn zobacz ›
2018-10-07 Odra Słup 3:2 Błyskawica Lenartowice zobacz ›
2018-10-07 Piast Lutynia 1:1 Zieloni Rakoszyce zobacz ›
2018-10-07 Pogoń Jastrzębce 1:1 Wulkan Ogrodnica zobacz ›
2018-10-07 Tęcza Pisarzowice 0:13 Błękitni Chwalimierz zobacz ›
2018-09-30 FC Budziszów (WYCOFANY) Piast Lutynia 17:00
2018-09-30 Wulkan Ogrodnica 6:0 Tęcza Pisarzowice zobacz ›
2018-09-30 Zieloni Rakoszyce 7:0 Pogoń Jastrzębce zobacz ›
2018-09-30 Błyskawica Lenartowice 6:4 Pagel Komorniki zobacz ›
2018-09-30 Zorza Wilkszyn 4:2 Odra Słup zobacz ›
2018-09-30 Odra II Rusko 0:6 Odra Rzeczyca zobacz ›
2018-09-30 Błękitni Chwalimierz 5:2 Porcelana Ciechów zobacz ›
2018-09-23 Pogoń Jastrzębce FC Budziszów (WYCOFANY) 17:00
2018-09-23 Odra Rzeczyca 1:3 Porcelana Ciechów zobacz ›
2018-09-23 Odra Słup 4:2 Odra II Rusko zobacz ›
2018-09-23 Pagel Komorniki 2:3 Zorza Wilkszyn zobacz ›
2018-09-23 Piast Lutynia 3:1 Błyskawica Lenartowice zobacz ›
2018-09-23 Tęcza Pisarzowice 1:10 Zieloni Rakoszyce zobacz ›
2018-09-23 Wulkan Ogrodnica 2:6 Błękitni Chwalimierz zobacz ›
2018-09-16 Zieloni Rakoszyce 5:1 Wulkan Ogrodnica zobacz ›
2018-09-16 FC Budziszów (WYCOFANY) Tęcza Pisarzowice 17:00
2018-09-16 Błyskawica Lenartowice 5:2 Pogoń Jastrzębce zobacz ›
2018-09-16 Zorza Wilkszyn 4:3 Piast Lutynia zobacz ›
2018-09-16 Odra II Rusko 0:1 Pagel Komorniki zobacz ›
2018-09-16 Porcelana Ciechów 4:3 Odra Słup zobacz ›
2018-09-16 Błękitni Chwalimierz 10:2 Odra Rzeczyca zobacz ›
2018-09-09 Odra Słup 4:2 Odra Rzeczyca zobacz ›
2018-09-09 Pagel Komorniki 3:2 Porcelana Ciechów zobacz ›
2018-09-09 Piast Lutynia 4:1 Odra II Rusko zobacz ›
2018-09-09 Pogoń Jastrzębce 2:2 Zorza Wilkszyn zobacz ›
2018-09-09 Tęcza Pisarzowice 3:9 Błyskawica Lenartowice zobacz ›
2018-09-09 Wulkan Ogrodnica FC Budziszów (WYCOFANY) 17:00
2018-09-09 Zieloni Rakoszyce 1:2 Błękitni Chwalimierz zobacz ›
2018-09-02 FC Budziszów (WYCOFANY) Zieloni Rakoszyce 17:00
2018-09-02 Błyskawica Lenartowice 3:1 Wulkan Ogrodnica zobacz ›
2018-09-02 Zorza Wilkszyn 9:1 Tęcza Pisarzowice zobacz ›
2018-09-02 Odra II Rusko 3:2 Pogoń Jastrzębce zobacz ›
2018-09-02 Porcelana Ciechów 3:0 Piast Lutynia zobacz ›
2018-09-02 Odra Rzeczyca 5:3 Pagel Komorniki zobacz ›
2018-09-02 Błękitni Chwalimierz 2:2 Odra Słup zobacz ›
2018-08-26 Pagel Komorniki 4:0 Odra Słup zobacz ›
2018-08-26 Piast Lutynia 2:0 Odra Rzeczyca zobacz ›
2018-08-26 Pogoń Jastrzębce 1:4 Porcelana Ciechów zobacz ›
2018-08-26 Tęcza Pisarzowice 0:1 Odra II Rusko zobacz ›
2018-08-26 Wulkan Ogrodnica 0:2 Zorza Wilkszyn zobacz ›
2018-08-26 Zieloni Rakoszyce 2:1 Błyskawica Lenartowice zobacz ›
2018-08-26 FC Budziszów (WYCOFANY) Błękitni Chwalimierz 17:00

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 15
Odra Słup - Błękitni Chwalimierz
Pagel Komorniki - Odra Rzeczyca
Piast Lutynia - Porcelana Ciechów
Pogoń Jastrzębce - Odra II Rusko
Tęcza Pisarzowice - Zorza Wilkszyn
Wulkan Ogrodnica - Błyskawica Lenartowice
Zieloni Rakoszyce - FC Budziszów (WYCOFANY)

Zegar

Administrator

DAWID KOŁUCKI


dawidkolucki@gmail.com

 

Losowa galeria

Sokół Kryniczno - Pogoń Jastrzębce
Ładowanie...

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Logowanie

Wyszukiwarka